نکات میک آپ مدل عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۳:۰۵:۵۰ ب ظ

با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.

makeup

برای انجام میک آپ کاملا درست باید در همان محیط عکاسی میک آپ مدل صورت بگیرد، برای این منظور در نوری کاملاً استاندارد و یکنواخت باید به انجام پروژه میک آپ پرداخت، 

بهترین نور برای اینکار نور طبیعی می باشد، مخصوصاً نوری که از پس ابر ها می گذرد، اما خوب ساعات طلایی را نباید از یاد برد.

از رنگ های بلد و قوی برای نشان دادن هر چه بهتر اجزای صورت مدل های خود استفاده کنید، با این کار جزئیات در نور محیط محو نمی شوند.

دقت شود که میک آپ بیش از حد اندازه سنگین نباشد، پس تمامی نواقص و یا کم و کاستی های صورت را از بین نبرید، اگر ماه گرفتگی یا خالی وجود دارد، از آن برای جذاب تر شدن میک آپ استفاده می شود، عالی بودن و بی نقص بودن به اندازه طبیعی بودن جذاب نیست، پس تمامی طراحی ها را به صورت طبیعی انجام دهید، مگر اینکه هدفی خلاقانه را دنبال کنید.

استفاده از مژه های مصنوعی مناسب می تواند زیبایی و جزئیات تصویر را بیش از پیش بلد کند، اما دقت شود، تا حالتی غیر طبیعی به خود نگیرد، فقط به سنگینی پلک ها توجه کنید، تا حالت نگاه و چشمان سوژه کاملاً طبیعی بماند، برای اینکار می توانید از مژه های تکی برای آرایش چشم ها استفاده کنید.

makeup

استفاده از جزئیات صورت از جمله لک ها، زخم ها، کک و مک ها می تواند، باعث بلد شدن پرتره شما شود.

ترکیب و قرار گیری اجزای لباس با میک آپ شما کاملاً در ایجاد هارمونی و زیبایی تاثیر گذار است، پس در انتخاب لباس و پوشش خود دقت و ظرافت داشته باشید.

از پودر های جاذب و مات کننده می توانید، به منظور جلوگیری از عرق کردن صورت و چهره مدل استفاده کنید، رفلکتور هم وسیله ای کاملاً مناسب برای کنترل شدت نور و سایه تشکیل شده بر روی چهره می باشد.

از لوازم آرایشی براق تا حد ممکن دوری کنید، تا تصویرتان به واسطه پرتو های نوری اطراف اشباع نشود و جزئیات و انحنا های چهره به صورت کاملاً دقیق و استاندارد ثبت شود. 

برای اینکه از ثابت ماندن آرایش مدل خود در طول مدت عکاسی اطمینان حاصل کنید، حتماً تایم هایی از پروژه را به خود و مدل استراحت بدهید، چرا که تغییر در میک آپ می تواند تمام زحمات شما را بر باد دهد.

ممنون که با پیکسمر همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۱۹ ۱۵:۰۸:۵۳ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com