وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات میک آپ مدل عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۳:۰۵:۵۰ ب ظ

با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.

makeup

برای انجام میک آپ کاملا درست باید در همان محیط عکاسی میک آپ مدل صورت بگیرد، برای این منظور در نوری کاملاً استاندارد و یکنواخت باید به انجام پروژه میک آپ پرداخت، 

بهترین نور برای اینکار نور طبیعی می باشد، مخصوصاً نوری که از پس ابر ها می گذرد، اما خوب ساعات طلایی را نباید از یاد برد.

از رنگ های بلد و قوی برای نشان دادن هر چه بهتر اجزای صورت مدل های خود استفاده کنید، با این کار جزئیات در نور محیط محو نمی شوند.

دقت شود که میک آپ بیش از حد اندازه سنگین نباشد، پس تمامی نواقص و یا کم و کاستی های صورت را از بین نبرید، اگر ماه گرفتگی یا خالی وجود دارد، از آن برای جذاب تر شدن میک آپ استفاده می شود، عالی بودن و بی نقص بودن به اندازه طبیعی بودن جذاب نیست، پس تمامی طراحی ها را به صورت طبیعی انجام دهید، مگر اینکه هدفی خلاقانه را دنبال کنید.

استفاده از مژه های مصنوعی مناسب می تواند زیبایی و جزئیات تصویر را بیش از پیش بلد کند، اما دقت شود، تا حالتی غیر طبیعی به خود نگیرد، فقط به سنگینی پلک ها توجه کنید، تا حالت نگاه و چشمان سوژه کاملاً طبیعی بماند، برای اینکار می توانید از مژه های تکی برای آرایش چشم ها استفاده کنید.

makeup

استفاده از جزئیات صورت از جمله لک ها، زخم ها، کک و مک ها می تواند، باعث بلد شدن پرتره شما شود.

ترکیب و قرار گیری اجزای لباس با میک آپ شما کاملاً در ایجاد هارمونی و زیبایی تاثیر گذار است، پس در انتخاب لباس و پوشش خود دقت و ظرافت داشته باشید.

از پودر های جاذب و مات کننده می توانید، به منظور جلوگیری از عرق کردن صورت و چهره مدل استفاده کنید، رفلکتور هم وسیله ای کاملاً مناسب برای کنترل شدت نور و سایه تشکیل شده بر روی چهره می باشد.

از لوازم آرایشی براق تا حد ممکن دوری کنید، تا تصویرتان به واسطه پرتو های نوری اطراف اشباع نشود و جزئیات و انحنا های چهره به صورت کاملاً دقیق و استاندارد ثبت شود. 

برای اینکه از ثابت ماندن آرایش مدل خود در طول مدت عکاسی اطمینان حاصل کنید، حتماً تایم هایی از پروژه را به خود و مدل استراحت بدهید، چرا که تغییر در میک آپ می تواند تمام زحمات شما را بر باد دهد.

ممنون که با پیکسمر همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۱۹ ۱۵:۰۸:۵۳ ب ظ