وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

هدف تولید محتوا تو چیه؟

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۷:۲۴:۲۰ ب ظ

در ادامه گفت گوی دوستانه پیکسمر با عکاسان و فیلمبرداران در خدمت شما هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا با کمک یکدیگر بتوانیم فرهنگ مشتری مداری و حفاظت از ارزش های عکاسان را گسترش دهیم.

camera man

هدف شما از انجام پروژه چیست، آیا به دنبال افزایش مخاطب های خود هستید؟ آیا به دنبال حفظ مخاطب های خود هستید، می خواهید فروشتان بیشتر شود؟

و صد ها فرم و حالت دیگر از این دست از اهداف، پس برای انجام هر چه بهتر پروژه و بازدهی بیشتر مشتری ها از استفاده از عکاس و فیلمبردار حرفه ای، نیاز است بتوانید درک درستی از مارکتینگ و برندینگ در ذهن داشته باشید، شما می توانید مانند هزاران فرد دیگر فردی باشید، که به دستور دیگران فریم هایی کاربردی ثبت کنید، یا می توانید بازاریابی خبره در کنار مارکتری با تجربه باشید، که تمامی مشکلات و سختی های مشتری ها را درک و برای حل این مشکلات ایده پردازی می کنید، سناریو های متفاوت پروژه را در ذهن بپرورانید، انگار که می خواهید محتوای تصویری را برای خود یا شرکت خود استفاده کنید، ارزش کار شما برای مشتری وقتی معلوم می شود، که فید بک یا واکنش مناسب از جامعه هدف خود بگیرد، پس نشان دهید، که به دنبال رساندن مشتری ها به ارزش و هدفشان هستید. 

camera man

شما برای اینکه به مشتری هایتان قوت قلب دهید و خیالشان را بابت ایده ها و کارتان راحت کنید، می توانید از نمایش دادن نمونه کار های متفاوت استفاده کنید، اول از همه نمونه کار های خود را نشان دهید، سپس ایده های خود را با ذکر مثال نمایش دهید، بدین طریق اگر نمونه کار از ایده خود نداشته باشید، حداقل این اطمینان را به مشتری ها می دهید، که می توانید از پس عملی کردن ایده ها بر آیید، حال که خیال مشتری از حرفه شما راحت شد، می توانید شرایط انجام پرژه را جویا شوید، پس با ما در مقاله بعدی همراه باشید، تا بتوانید به درستی و آرامش هرچه تمام، مشتری های خود را راه بیاندازید. 

ممنون که با مقاله ای دیگر همراه ما بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های روز پیکسمر، صفحه اینستاگرام و سایت ما را دنبال کنید. 

دوست دار همیشگی عکاسان و فیلمبرداران پیکسمر. 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۲ ۱۳:۳۲:۰۰ ب ظ