وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی نرم افزار های تولید استیکر ( قسمت دوم )

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۱۱:۳۵:۴۶ ق ظ

در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.

Sticker Maker

Sticker Maker

نرم‌افزاری برای تولید استیکر هایی با نمای کاملا حرفه ای، در این نرم افزار می توانید به راحتی تصویر اشخاص را از عکس جدا کرده و بک گراند پشت تصویر شخص را کاملا از بین ببرید، سپس پکیج منتخب خود را به استیکر های واتساپ خود به صورت آنی اضافه کنید.

Emoji Me Animated Faces

Emoji Me Animated Faces

تولید استیکر توسط شخصیت انیمیشن شده خودتان و دیگران حتی به صورت همزمان، با این نرم‌افزار به راحتی تصویر خود و دوستان یا عزیزان خود را در یک استیکر جا دهید و پس از انتخاب یکی از صد ها آپشن شخصی سازی پیش ساخته، استیکر های خود را در نرم‌افزار های اینستاگرام، فیسبوک و واتساپ آپلود کنید.

Sticker Studio – Sticker Maker for WhatsApp

Sticker Studio – Sticker Maker for WhatsApp

نرم‌افزاری قدرتمند برای ساخت استیکر های قابل استفاده در واتساپ و Gboard با این نرم افزار عکس ها را به هر شکلی که می خواهید کات کنید و یا با استفاده از اشکال پیش ساخته می توانید تصاویر خود را برش بزنید، حال با اضافه کردن نوشته های خود از طریق فونت های جذاب این برنامه استیکر خود را حرفه ای تر کنید، به همین سادگی.

Sticker Maker ^_^ 

Sticker Maker ^_^ 

نرم‌افزاری به صورت اختصاصی برای گوشی های ios با این نرم‌افزار می توانید هر آنچه که خلاقیت شما تولید می کند را عملی کنید، مانند دیگر نرم‌افزار ها عکس خود را کات کرده، پردازش کنید، سپس با دنیای بزرگ آپشن های این نرم‌افزار استیکر خود را شخصی سازی کنید، مزیت اصلی این برنامه توانایی تولید پکیج از استیکر طراحی شده شما است، که می توانید به سرعت آن را در فضای مجازی مورد نظر خود استفاده کنید.

حال امیدواریم پس از مطالعه کامل این مجموعه مقاله ها در رابطه با تولید استیکر های شخصی سازی شده، بتوانید به راحتی نرم افزار منتخب خود را در میان این نرم افزار ها پیدا کنید.  ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۶-۱۸ ۱۰:۵۰:۱۲ ق ظ