وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی کتاب های برگزیده عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۰۸:۴۲:۴۳ ق ظ

امروز به دنبال معرفی چندین کتاب معروف و پیشنهاد شده در زمینه عکاسی هستیم، پس این مقاله را از دست ندهید.

The Photographer’s Eye: Composition and Design for Better Digital Photos by Michael Freeman

The Photographer’s Eye: Composition and Design for Better Digital Photos by Michael Freeman

کتابی پر فروش با تمرکز فراوان بر اصول و نحوه قاب بندی، در کنار توجه فراوان بر چیدمان اجزا در تصاویر، با استفاده از این نرم‌افزار سطح عکاسی خود را در قاب بندی و چینش افزایش دهید، این کتاب در سال ۲۰۰۷ توسط مایکل فریمن، نویسنده بیش از صد جلد کتاب در زمینه های متفاوت عکاسی، نوشته شده است، پس بهترین راه یادگیری از کاردان است و بس.

On Photography by Susan Sontag

On Photography by Susan Sontag

کتابی برای عاشقان فلسفه و مفهوم در عکاسی، کتابی که در رابطه با عکاسی است، اما هیچ عکسی در آن دیده نمی شود، نویسنده این کتاب در سال ۱۹۷۷ این کتاب را چاپ کرد، اما او که بود؟

سوزان سنتگ از بزرگان عکاسی معاصر در آمریکا بود، که در سال ۲۰۰۴ در سن ۷۱ سالگی درگذشت،او نویسنده، فیلم ساز ، عکاس و فلسفه پرداز بود، که تعلیم عکاسی از شغل های برجسته وی بود، پس این کتاب یک معلم بزرگ است و همه نیاز به خواندن آن دارند.

The Visual Toolbox: 60 Lessons for Stronger Photographs by David duChemin

The Visual Toolbox: 60 Lessons for Stronger Photographs by David duChemin

کتابی برای اون دسته از افراد که توانایی شرکت در کلاس های حرفه ای عکاسی را ندارند، در این کتاب شما هم با اصول عکاسی آشنا می شوید و هم توسط نویسنده آن مجبور می شوید دست به کار شده و از دوربین خود برای یادگیری هر چه بهتر استفاده کنید، آقای دو چمین عکاسی را در طول مدتی که به دور دنیا می چرخیدند به صورت حرفه ای فراگرفته اند، پس قطعا شرایط و سبک های متفاوتی را در این کتاب پوشش می دهند.

The Decisive Moment by Henri Cartier-Bresson

The Decisive Moment by Henri Cartier-Bresson

کتابی برای عکاسان خیابانی و خبری، نویسنده فرانسوی این کتاب که، بر اساس نظر عده ای از عکاسان سرشناس پدر عکاسی مدرن خبری است، مدت زیادی از سال های زندگی ۹۵ ساله خود را وقف عکاسی شهری کرده و بهترین توصیه ها را برای ثبت عکسی که توانایی بالایی در بازگو کردن، داستانی را دارد، کرده است. پس اگر معنی و مفهوم عکس و بالاخص داستان آن برایتان اهمیت دارد، این کتاب را مطالعه کنید.

The Photographer’s Guide to Posing: Techniques to Flatter Everyone by Lindsay Adler

The Photographer’s Guide to Posing: Techniques to Flatter Everyone by Lindsay Adler

اگه به دنبال یادگیری نحوه پوزینگ به صورت اصولی هستید، اگه عکاسی پرتره، فشن، دو نفره و هر عکاسی که انسان در آن حضور دارد هستید، این کتاب دیتا های جامعی را در رابطه با قواعد، اصول و روش های پوزینگ در شرایط متفاوت با بادی تایپ های متفاوت را در اختیار شما می گذارد، به قولی ماهی گیری را یاد می گیرید.

 

ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید، برای اطلاع بیشتر از اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۰۷ ۱۴:۱۲:۱۳ ب ظ