وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی از اسباب بازی ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۱۲ ۱۳:۳۱:۵۰ ب ظ

در این مقاله چند نکته و ترفند را به شما آموزش می دهیم، تا بتوانید عکس های مفهومی و جذاب از اسباب بازی ها ثبت کنید، پس این مقاله را با ما همراه باشید.

toy photography

انتخاب لنز مثل همیشه اولین قسمت هست که باید بهش توجه کرد، پس لنز خود را بر اساس اندازه سوژه خود، فاصله خود از هم و سبک عکاسیتان تعیین کنید، پس از انتخاب لنز خود باید به فاصله کانونی لنزتان در حین عکاسی دقت کنید، برای عکاسی کلوز آپ می توانید، لنز خود را بر روی ۵.۶ تا ۸ اف تنظیم کنید، اگر به دنبال بوکه بیشتر می باشید، باز هم اف دوربین را کاهش دهید، اما اگر به دنبال عمق تصویر هستید، اف خود را از این مقدار بالاتر ببرید.

برای فوکوس هم بهترین راه تنظیم اتومات است، اما می توانید برای جلوگیری از مشکلات برنامه ای یا تکانه های شما به دوربین که فوکوس را بهم می‌زند، پس از تنظیم آن را بر روی حالت دستی قرار دهید.

استفاده از کنترل شاتر از راه دور، پلیت و بک پلیت، در کنار سه پایه می تواند، کیفیت کاری شما را بیش از پیش افزایش دهد، پس از به همراه داشتن این ابزار واهمه نداشته باشید.

toy photography

از المان های طبیعی می توانید، هم به عنوان لوکیشن و هم به عنوان منبع کاملی از نور، پس برای استفاده بهتر از نور خورشید روز های ابری را به شما پیشنهاد می دهیم، اگر ابر نبود، سایه تشکیل شده توسط درختان هم از جمله نور های مناسب برای این کار است.

برای افزایش جزئیات موجود در عکس می توانید، از روش فوکوس انباره ای استفاده کنید، که در مقالات بعدی به صورت مفصل در این رابطه با شما صحبت خواهیم کرد، زوایای خود را تغییر دهید و خلاقانه عمل کنید، با سایه ها بازی کنید، با مفاهیم و عادت ها، یا حتی می توانید از حضور پیر مرد ها و پیر زن ها استفاده کنید، پس خلاقیت شما مثل همیشه، برگ برنده شما در عکاسی می شود.

ممنون که با پستی دیگر همراه پیکسمر بودید، برای اطلاع بیشتر از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

 

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۱ ۱۵:۴۹:۰۵ ب ظ