وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی از صحنه

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۸:۰۳:۴۱ ب ظ

امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.

برای شروع قبل از شروع برنامه آماده باشید و تجهیزات خود را کامل و سالم پک کنید، سعی کنید خواب خوبی داشته باشید و شکمتون همیشه سیر باشه، ولی نه زیاد که جریان خون توی معده و روده شما تمرکز نکنه، وارد سالن و یا محوطه اجرا که شدید، منیجر و یا هماهنگ کننده برنامه را بیابید، تا بتوانید از محدودیت های رفت و آمدی، زمانی، رفتاری و یا سیاسی باخبر شوید، سپس باید این چند نکته زیر را همیشه به یاد داشته باشید.

تماشاگران برای دیدن اجرا و استیج مبالغ متفاوتی هزینه مالی کرده اند، پس تمام حواس خود را جمع کنید، تا وقت و تجربه ی تماشاچیان بی ثمر نشود، سر و صدای بیش از حد ایجاد نکنید و دید دیگران را مسدود نکنید، البته بعضی از مواقع برای ثبت عکس های خاص تر نیاز هست این کار ها را انجام دهید، تا بتوانید به با انرژی مثبت بیشتری کار کنید.

بهتر است لباس های تیره به تن داشته باشید، فلش خود را خاموش کنید و صدای شاتر تا حد ممکن پایین بیاورید، حتی بهتر است فلاشر اتوفوکوس را هم غیر فعال کنید.

مناسب ترین کار برای برنامه‌ریزی کردن نحوه انجام پروژه در لوکیشن مورد نظر فقط و فقط صحبت کردن با عوامل صحنه و پرفرمنسر ها است.

استفاده از لنز زوم بهترین انتخاب برای شماست، حال اگر دامنه ۲۴_۲۰۰ توسط یک لنز پوشش داده شود دیگر نگران قاب بندی های خود نباشید، کل استیج یا چشمان پرفرمر؟ همه و همه را با یک ستاپ در اختیار داشته باشید، دوربین های فول بادی و یا دوربین های قوی در شرایط کم نور اولویت اصلی شما می باشد.

ایزوی اتوماتیک به همراه استابلایزر روشن و حالت برست شات ترکیب پایه ای برای ثبت حرکات روی استیج می باشد، افراد را در گروه های سه تایی و مثلثی یا حتی خطی به تصویر بکشید، خلاقیت دست شما است، پس می توانید پرتره یا کلوزآپ هم بگیرید، هر کاری که دلتان می خواهد برای ثبت عکس بکنید، اما ثبت عکسی جذاب می شود، که بیانگر پیامی رد و بدل شده میان اجزای تصویر باشد. 

اجرا تموم شد؟ کار شما ولی هنوز هم ادامه دارد، بک استیج و فعالیت های پشت پرده که برای هر کس در مجموعه متفاوت است، سوژه خوبی برای ثبت احساسات و مفاهیم است، و این دست از عکاسی ها قطعا مورد تقدیر قرار می گیرد.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۲۷ ۱۳:۵۱:۲۱ ب ظ