وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

معرفی انواع مدلینگ قسمت دوم

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۵:۴۰:۰۲ ب ظ

در ادامه مجموعه مقالات مدلینگ در خدمت شما هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی عرصه خود را انتخاب کنید و نیاز اصلی خود را بشناسید.

modeling

مدلینگ برای مصارف طراحی و هنری، مدل در این سبک از عکاسی باید در پوز های متفاوت و بعضاً بسیار دشواری برای مدت زمانی حداقل دو ساعته ثابت بماند، چرا که معمولاً این مدل طراحی برای کارآموزان، هنرجویان و یا هنرمندان صنعت طراحی استخدام می شوند، تا فرد طراح بتواند تجربه درستی از کار هنری با مدل زنده را سپری کند، اندام و تناسب شما در چهارچوب خاصی قرار نمی گیرد و این خود دلیلی بر توجه به نیاز طراحان یا هنرمندان برای پروژه خود است، پس مدل باید مورد تایید طراح باشد.

modeling

مدل طراحی لباس

مدل در این سبک از مدلینگ باید تناسب کاملی در اندام خود داشته باشد، تا طراح بتواند در استاندارد ترین حالت ممکن، به راحتی لباس خود را بر اساس اندام مدل طراحی کند، مهم ترین شاخصه برای مدل های طراحی لباس تناسب قد، طول دست و پا و در نهایت ابعاد بدن است، پس باید استانداردی جامع برای تناسب خود را رعایت کند.

مدل برنامه های تلویزیونی، مدل برنامه های تلویزیونی جدای از تناسب اندام، باید توانایی های اجتماعی بالا، زبان بدن، ریکشن ها و اکت هایی کاملا مناسب و دلنشین داشته باشد، به طور کل مدل ها در این بخش بیشتر باید توانایی بازیگری و روانشناسی داشت باشند، حال برای رسیدن به این جایگاه میان دیگران بیشترین تمرکز را باید بر روی رفتار خود بگذارید، پس آگاهانه حوزه مدلینگ خود را انتخاب کنید، تا هم بتوانید برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید و هم نیاز دیگران نسبت به خود را به عنوان مدل بیشتر بشناسید.

modeling

و در آخر باید بر لزوم استعداد و تمرین شما تاکید کنم، پس به دنبال جراحی های میلیونی یا میکاپ های سنگین نباشید، خودتان باشید و با اعتماد به نفسی کاملا مناسب در حوزه مدلینگ ظاهر شوید، بگذارید خلاقیت و توانایی های فردی شما به عنوان یک مدل بزرگ ترین دلیل برای همکاری با شما باشد.

ممنون که باز هم همراه ما مقاله ای دیگر را مطالعه کردید، در ذهن داشته باشید که به برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی پیدا کردن از جدید ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما در سایت و صفحه اینستاگرام، ما را دنبال کنید، دوست دار عاشقان هنر و عکاسی، پیکسمر.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ ۱۲:۵۸:۲۷ ب ظ