وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

معرفی استایل های متفاوت عکاسی ۳

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۷-۰۹ ۱۰:۲۰:۵۵ ق ظ

در ادامه معرفی سبک های عکاسی در خدمتتون هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به راحتی سبک خود را انتخاب کنید.

photography

عکاسی از طریق پهباد یا 

Drone photography

این سبک از عکاسی شما رو با تصاویری کاملا جدید و چشم گیر آشنا می کند، پس در پس شات های این سبک از عکاسی شما محیطی وسیع از مناظر و اجسام را مشاهده خواهید کرد، این سبک بیشتر برای همایش ها، گرده همایی ها، فروش منازل، عکاسی از ساختمان ها و صد ها هدف دیگر که بیشتر توجه را بر روی سازه ها جلب می کند.

photography

عکاسی در دو حالت متفاوت از نوردهی یا

Double-exposure photography

ههبرای ثبت عکس‌هایی در این سبک شما نیاز به دو شات از یک مکان با یک زاویه و ارتفاع یکسان دارید، این سبک حالتی سورئال، مه آلود و رمز آلود است، خلاقیت شما بزرگ ترین دلیل در تولید اثری متفاوت است، مفهومی تازه بر عکس ها بیافکنید و توجه بیننده را جلب کنید، پس بهتر است این تکنیک را همگی بشناسیم و یاد بگیریم.

photography

عکاسی از مراسم ها یا 

Event photography

در این سبک از عکاسی نشان دادن احساسات، ارتباطات، برخوردها و داستان یک تجمع مورد توجه قرار می گیرد، حال این سبک از عکاسی ها برای اهداف شخصی، کاری و یا فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد، پس این سبک از عکاسی به صورت روزانه و همیشگی در جریان است و بزرگ ترین بخش نیاز عکاسی را پوشش می دهد، مانند کنسرت ها، مراسم تدفین، جشنواره ها، گرده همایی ها و مراسمات مشابه.

photography

عکاسی خانوادگی یا 

Family photography

این سبک از عکاسی برای استفاده شخصی و نشان دادن روابط میان افراد استفاده می شود، روابطی که بیشتر زندگی یک فرد را شامل می شود و شاید مهم ترین بخش از زندگی هر فرد باشد، پس این سبک باید حالتی ماندگار و به یادماندنی داشته باشد، دیده نشود، حس شود، این سبک از عکاسی بیشترین وابستگی را نسبت به دل و جان بیننده دارد، پس برای شاد کردن آن باید تلاش کرد.

photography

عکاسی فشن

Fashion photography

سبکی کاملا آزاد، اما با یک محوریت، نشان دادن هر چه بهتر پوشاک و گریم، در این سبک از عکاسی زیبایی شناختی بصری بزرگترین بخش اثر را شامل می شود، به نحوی که برای یک عکاسی دو ساعته شاید ماه ها تدارک نیاز باشد، پس در این سبک از عکاسی بدلیل رقابت بالا و در چشم بودن شدید، لول های کاری از نظر تجهیزات نوری و آرایشی در سطحی بالا قرار دارد، این سبک از عکاسی در دهه های اخیر، بیشتر و بیشتر نیازمند خلاقیت بوده است و به همین دلیل از تمامی تکنیک ها، حالات و نگاه ها استفاده می شود، یه گلادیاتور واقعی سوپر استار این سبک از عکاسی است.

این مقاله ادامه دارد، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید تمامی مطالب این بخش را مطالعه کنید.

 


در دسته بندی : - کاراموزی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۷-۰۳ ۱۰:۳۰:۲۱ ق ظ