چگونگی به نمایش گذاشتن آثار عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۱۲-۲۰ ۱۴:۴۳:۳۵ ب ظ

درود بر دوستان عزیز پیکسمری در این مقاله به دنبال توضیح برخی از تجربیات و نکات عکاسی هستیم، که در انتخاب قاب نمایشی شما تاثیر گذار است، پس برای بهتر دیده شدن عکس های خود، با ما همراه باشید.

عکاسی

برای بهتر شدن عکس ها بعضاً نیاز به کات کردن تصاویر است، حال اگر این کات کردن ها قاب شما را از اندازه های استاندارد عکاسی خارج کند، مجبور می شوید تا برای پست کردن آن در فضا های مجازی به مشکل های فراوانی بخورید و یا در این مسیر مجبور شوید عکس نهایی خود را از حالت طبیعی خارج کنید، خوب این تغییر اندازه عکس ها می تواند، حس و حال اصلی شما نسبت به عکس را تغییر دهد و یا حتی از بین ببرد، پس در نظر داشته باشید، که هدفتون از انتشار عکس ها چیه و برای رسیدن به آن چه نکاتی مهم است و برای نمایش های دیگرتان چه تدبیری دارید.

خوب نمایش عکس ها مانند روایت یک داستان است و با این تفاوت که احساسات از طریق رنگ ها به ما منتقل می شود، پس باید به یک بوم کلی نگاه کنید، این بوم شامل آثار قبل و بعد شما است، به چینش آن دقت کنید، بر چه اساس و اصولی به دنبال نمایش دادن آن هستید، جدای از این باید به قاب توجه کنید، به نحوی که عکس تماما به نمایش در آید، برای این منظور می توانید عکس خود را درون قابی منتشر کنید که مانند یک دیوار است و عکس شما بر روی آن به نمایش در می آید، حال این دیوار می تواند هر نوع تکسچر یا رنگی را شامل شود، از طرفی برای بیشتر به چشم آمدن آن می توانید، چندین قاب را برای به نمایش گذاشتن یک عکس انتخاب کنید، از طرفی برای خلاقانه تر بودن آثار می توانید یک عکس را در چندین قاب تکرار کنید، تا چیزی مانند تصورات زنبور عسل دستتان را بگید. خوب از طرفی می توانید، عکس های خود را در چندين قاب تقسیم کنید، تا اعجاب را وارد کارتان کنید.

برای بهتر کردن نتایج کارتان قاب بندی ها را به صورت خلاقانه استفاده کنید، قاب ها را کج کنید، چرخشش را وارد کار کنید، تحدب ها را تغيير دهید، اینجوری می توانید، روی مفاهیمی متفاوت در عکاسی مانور دهید.

ممنون که مثل همیشه همراه ما بودین، برای کسب اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ ۱۶:۴۰:۴۵ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com