ورود به صنعت مدلینگ با پیکسمر

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۱۴:۱۵:۰۰ ب ظ

درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مقاله به دنبال توضیح برخی از نکات مهم در ارتباط با مدلینگ و توانایی سامانه رزرو عکاس اندیمند در پیکسمر هستیم، پس اگر به دنبال موفقیت در این زمینه و افزایش تجراب کاری هستید، یا حتی اگر عکاس هستید و به دنبال پیدا کردن مدل خود می گردید، این مقاله را از دست ندهید.

مدلینگ

در مقالات مرتبط با عکاسی و مدلینگ به طور مفصل در ارتباط با مبحث و حرفه های مختلف مدلینگ صحبت کردیم، به طور مثال توضیح دادیم، که در مدلینگ های متفاوت، اهمیت های متفاوتی بر روی اعضا و جوارح مختلف وجود دارد، به طور مثال برای ایجاد یک توازن می توانید، از مدل ها و یا سبک های متفاوت مدلینگ برای یک پروژه استفاده کنید.

اما چگونگی ورود به بازار و صنعت مدلینگ مهم ترین مطلب این مقاله است، به طور مثال مطالبی همچون دست مزد منصفانه، آرامش و امنیت کاری، گستردگی طرق رسیدن به پیشرفت در این زمینه و ارتباط با بازار کار توسط سامانه اسنپ عکاسی و فیلمبرداری اندیمند در اختیار کاربران قرار می گیرد، به نحوی که مدل های عزیز می توانند در سایت به عنوان کاربر ثبت نام کنند، تا بتوانند هم نمونه کار های خود را درکنار تعرفه های مدلینگ خود وارد کنند، هم بتوانند از طریق سامانه به عنوان مدل در صنعت مدلینگ و فشن ورود پیدا کنند، پس پیکسمر می تواند به عنوان مرجعی برای معرفی و ارائه خدمات مدلینگ در کنار ایجاد استاندارد های کیفی و مالی توانسته، بازار این صنعت را تبدیل به فضایی سالم و منعطف کند، پس برای ورود و یا پیدا کردن ارتباطات مناسب به منظور ورود به این بازار می توانید، سایت پیکسمر را به عنوان سکوی پرتاب و یا آسانسور خود در عرصه مدلینگ ببینید.

با تمامی این موارد برای ایجاد رزومه مناسب در عرصه مدلینگ سایت پیکسمر به عنوان همراه و مشوق شما در این زمینه می تواند مفید واقع گردد، پس برای بهتر کردن نمونه کار های خود و کار کردن با افراد حرفه ای تر استفاده از این سامانه اندیمند رزرو مدل، عکاس و فیلمبردار به شما پیشنهاد می دهیم.

ممنون که همراه ما بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۱۰-۲۰ ۱۳:۳۹:۵۰ ب ظ

آسان، مطمئن، عکس و ویدئوی خود را تولید کنید

ما تا پایان راه، در تمام مراحل، همراه و مشاور شما خواهیم بود.
گارانتی
ضمانت کیفیت محتوا
بازگشت تمام وجه در صورت عدم کیفیت محتوای تحویلی
پشتیبانی
پشتیبانی ۷ روز هفته
پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در تمام روز های هفته
بازگشت وجه
لغو سفارش تا ۲۴ ساعت
بازگشت تمام وجه پرداختی پس از لغو سفارش
حریم شخصی
حریم شخصی
دسترسی خصوصی به داده ها در فضای رمزگذاری شده
هئش مصنوعی
هوش مصنوعی
قدرت گرفته از هوش مصنوعی برای تولید محتوای با کیفیت
ذخیره زمان
صرفه جویی در زمان
سهولت مدیریت در تمام مراحل سفارش به صورت غیر حضوری

ارتباط با ما

  • برای مشاوره و همکاری با پیکسمر در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید . ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  • 09107192954
  • 021-91031895
  • تهران، نبش خیابان فلسطین و انقلاب، پ 281 ، ساختمان سرای نوآوری و صنایع خلاق، طبقه 5 ، خانه نوآوری ، پیکسمر
  • pixmer_com