وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

استفاده از قانون عجایب در عکاسی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۴ ۱۳:۴۹:۱۹ ب ظ

امروز به دنبال توضیح قانون اعجاب در اعداد هستیم، با پیکسمر همراه باشید تا روانشناسی را به نحوی دیگر در هنر عکاسی خود استفاده کنید.

rule of odd

این قانون در قاب بندی و استراتژی چینش اجزا مورد استفاده قرار می گیرد، به نحوی که به دنبال منحرف کردن توجه بیننده است و به همین دلیل باید از گروه گروه شدن اجزا به صورت یکسان جلوگیری کنید، اعداد زوج در تعداد اجزا همان چیزی است که باید از آن فاصله بگیرید، برای این منظور اعداد فرد مانند ۱_۳_۵_۷ مناسب ترین حالت را ایجاد می کند، در حالی که افزایش تعداد از عدد طلایی ۷ بر روی هدف ما تاثیر منفی دارد،

rule of odd

در این میان اجزای سه گانه بیشترین تاثیر گذاری را بر روی هدف ما دارد، باز هم برای تاثیر گذاری بیشتر می توانیم تمامی اجزا را بر روی یک خط بچینیم، یا به صورتی بچینیم که حالتی مثلثی به خود بگیرد.

برای پیدا کردن سه گانه خودتان زوایا و قاب های متفاوت را امتحان کنید، بس از بررسی محیط از نظر حضور سه گانه مناسب شاید مجبور شوید برای ثبت سه گانه مورد نظر صبر را در دستور کار قرار دهید، تا اجزا پس از تقلیل به عدد سه برسند و یا منتظر شوید، تا با اضافه شدن اجزا سه گانه مورد نظرتان ایجاد شود.

rule of odd

راه دیگری که می توان از آن برای ساخت سه گانه استفاده کرد، قدرت هم نشینی اجزا در کنار یک دیگر است، که چند جز را می توان بدین واسطه تبدیل به یک جز واحد کرد، پیش تر در رابطه با این تئوری صحبت کرده این.

rule of odd

در آخر باید این را اضافه کنیم، که نسبت به رعایت این قانون سفت و سخت عمل نکنید، در خیلی از عکس ها و سبک های عکاسی استفاده از این قانون تاثیر مناسبی را در هدف اصلی ثبت لحظه ندارد، مانند عکاسی از زوجین و یا عکاسی تبلیغاتی که سوژه ها بیشترین اهمیت را دارا هستند، پس باید به دنبال مفاهیم اصلی باشید و از این قانون برای تاثیرگذاری بیشتر در مسیر پشت مفهوم عکس باید استفاده شود.

برای اطلاع بیشتر از تمامی اخبار و اطلاعیه های مهم ما، سایت و صفحه اینستاگرام پیکسمر را دنبال کنید.


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۴ ۱۳:۰۸:۵۱ ب ظ