وبلاگپیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.
پیکسمر سامانه رزرو آنلاین عکاس و فیلمبردار جهت پرورش نیروی متخصص و خلاق در زمینه ی تولید محتوای تصویری و ویدئویی دوره ی کاراموزی برگزار میکند. در این دوره
زندگیمون تشکیل شده از کلی لحظات گوناگون. لحظه هایی توی زندگیمون هستن که اون طور که باید و شاید ثبتشون نمیکنیم. پیکسمر اومده تا به همه بگه که لحظات خوب زندگیمون


آیا می دانید یک چشم شما از چشمی دیگر قوی تر است، اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی از این برتری برای ثبت عکس های بهتر استفاده کنید.
امروز به دنبال توضیح قانون اعجاب در اعداد هستیم، با پیکسمر همراه باشید تا روانشناسی را به نحوی دیگر در هنر عکاسی خود استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم چگونگی ثبت نوار های نوری خورشید را به شما عکاسان هنرمند توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این تکنیک برای زیبا تر کردن عک
در زمینه عکاسی از ساختار ها و ساختمان ها چندین نکته و تکنیک وجود دارند که می توان با استفاده از آنها سطح عکاسی خود را نه تنها در عکاسی از ساختمان بلکه در تمامی
عکاسی از حیوانات با توجه به تفاوت های حرکتی و رفتاری آنها نسبت به انسان ها دارای نکاتی متفاوت است، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به درستی از حیوانات عکاسی


آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.
امروز قصد داریم Intervalometer را بررسی کنیم و چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا دلایل و چگونگی استفاده از آن را فرا بگیرید
امروز قرار هست هیستوگرام دوربین عکاسی و چگونگی خواندن آن را به منظور ثبت عکس های بهتر برای شما توضیح دهیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از این نمودار به
وب امروز می خوام درباره نکات نهایی یک پروژه عکاسی و فیلمبرداری برای شما بنویسم. اولین کاری که باید بکنید این هست که به محض اینکه راه
خوب در مبحث تمیز کردن قسمت داخلی دوربین اول باید چند نکته رعایت شود: حتما تا وقتی که مقدار گرد و غبار آیینه درونی دوربینتون از حد خارج نشده، این پروسه رو انجام

نکات عکاسی ورزشی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ ۱۴:۱۹:۲۷ ب ظ

در دوران هنری هر یک از ما حتما موقعیت ها و یا پروژه های مرتبط با رشته های ورزشی ایجاد می شود، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید در این شرایط در بهترین حالت، هنر نمایی کنید.

عکاسی

از الزامات این نوع عکاسی وجود لنز زوم می باشد، چرا که در اغلب ورزش ها تحرک سوژه ها بسیار زیاد است، به همین منظور قدرت مانور شما یا به صورت فیزیکی و یا توسط لنز شما باید زیاد باشد، تحرک بیش از اندازه شما می تواند باعث خستگی و لرزش دست شود، که خود باعث می شود عکس های ثبت شده توسط شما کیفیت مطلوب را نداشته باشد.

وجود سه پایه می تواند خیال شما را از چندین بابت راحت کند پس بهتر هست به همراه خود سه پایه ای سبک به همراه داشته باشید، ورزش مذکور را به خوبی بشناسید و با قوانین آن آشنا شوید، تا بتوانید موقعیت ها و مکان هایی را که برای ثبت بهترین عکس ها وجود دارند را متصور شوید.

در این سبک از عکاسی بهتر است زاویه دوربین شما از بالا نباشد، چرا که باید به دنبال ثبت لحظات از زوایایی باشید که یا برای بیننده جدید و یا حس حضور زنده در محیط را به بیننده القاء کند.

با ورزشکاران، مربیان و حتی داور ها ارتباط برقرار کنید تا حضور شما در مجموعه برای آنها عجیب نباشد و حواس آنها را پرت شما نکند، بدین گونه می توانید در تمامی عکس های خود، حس زنده یک جریان ورزشی را ثبت کنید.

از فلش به هیچ عنوان استفاده نکنید، جدای از سنگین و دست و پا گیر بودن، به راحتی می تواند حواس ورزشکاران را در طول فعالیت خود پرت کند، و این اتفاقی است بسیار ناخوشایند، پس فقط می تواند موجب ثبت یک لحظه تنش آمیز احساسی باشد که ربطی به ورزش ندارد.

ورزشی دومیدانی

وجود لنز واید این امکان را می دهد تا عکس های ثبت شده توسط شما به آنچه که چشم انسان می بیند نزدیک تر باشد، پس بد نیست چند شات از چند زاویه خاص در طی عکاسی خود بگیرید.

جا گیری کنید و منتظر موقعیت مناسب باشید تا در بهترین تایم و موقعیت از سوژه خود عکاسی کنید، صبر دوست همیشگی یک عکاس باتجربه است، پس صبر کردن را در دستور کار خود قرار دهید.

برای عکاسی در بهترین حالت می توانید از حالت برست مد و یا عکاسی با محوریت اپرچر ثابت استفاده کنید، تا در صورتی که سرعت ورزشکاران زیاد بود عکس شما تار نشود و به واسطه اپرچر مناسب عکس های ثبت شده توسط شما از شارپنس مناسبی بر خوردار باشند.

نکته نهایی این هست که پس از تایید تست شات ها و پیدا کردن تنظیمات مناسب، تعداد دفعات باز بینی عکس حین انجام پروژه را کاهش دهید، و در صورتی این کار را بکنید که از نتیجه حاصل شده نگران هستید، چرا که عکاسی ورزشی به شدت جریان متغیر و زنده ای دارد، و این خصوصیت اهمیت توجه شما به شکار لحظات را بیشتر می کند.

با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما آشنا شوید، پس سایت و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید تا همیشه پیکسمر را در کنار خود داشته باشید.

البته ما باز هم منتظر عکس های زیبا و خاص شما در عرصه های ورزشی هستیم.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ ۱۸:۲۴:۰۵ ب ظ