وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


با درود خدمت دوستان پیکسمری عزیز، در این مقاله به دنبال توضیح نکات پروژه های عکاسی هستیم، که میک آپ در آن نقش پر رنگی دارد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با عکاسی از استیج و برنامه های زنده هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی از موقعیت ها استفاده کنید.
در این مقاله قصد داریم کمی درمورد تمیز کردن دوربین و لنز صحبت کنیم ، پس با پیکسمر همراه باشید .
در این مقاله قصد داریم چگونگی محافظت از دوربین را برای شما شرح دهیم .
کارت حافظه یک وسیله الکترونیکی است که برای ذخیره رسانه های ما مانند فیلم و عکس استفاده می شود.


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

نکات عکاسی ورزشی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ ۱۴:۱۹:۲۷ ب ظ

در دوران هنری هر یک از ما حتما موقعیت ها و یا پروژه های مرتبط با رشته های ورزشی ایجاد می شود، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید در این شرایط در بهترین حالت، هنر نمایی کنید.

عکاسی

از الزامات این نوع عکاسی وجود لنز زوم می باشد، چرا که در اغلب ورزش ها تحرک سوژه ها بسیار زیاد است، به همین منظور قدرت مانور شما یا به صورت فیزیکی و یا توسط لنز شما باید زیاد باشد، تحرک بیش از اندازه شما می تواند باعث خستگی و لرزش دست شود، که خود باعث می شود عکس های ثبت شده توسط شما کیفیت مطلوب را نداشته باشد.

وجود سه پایه می تواند خیال شما را از چندین بابت راحت کند پس بهتر هست به همراه خود سه پایه ای سبک به همراه داشته باشید، ورزش مذکور را به خوبی بشناسید و با قوانین آن آشنا شوید، تا بتوانید موقعیت ها و مکان هایی را که برای ثبت بهترین عکس ها وجود دارند را متصور شوید.

در این سبک از عکاسی بهتر است زاویه دوربین شما از بالا نباشد، چرا که باید به دنبال ثبت لحظات از زوایایی باشید که یا برای بیننده جدید و یا حس حضور زنده در محیط را به بیننده القاء کند.

با ورزشکاران، مربیان و حتی داور ها ارتباط برقرار کنید تا حضور شما در مجموعه برای آنها عجیب نباشد و حواس آنها را پرت شما نکند، بدین گونه می توانید در تمامی عکس های خود، حس زنده یک جریان ورزشی را ثبت کنید.

از فلش به هیچ عنوان استفاده نکنید، جدای از سنگین و دست و پا گیر بودن، به راحتی می تواند حواس ورزشکاران را در طول فعالیت خود پرت کند، و این اتفاقی است بسیار ناخوشایند، پس فقط می تواند موجب ثبت یک لحظه تنش آمیز احساسی باشد که ربطی به ورزش ندارد.

ورزشی دومیدانی

وجود لنز واید این امکان را می دهد تا عکس های ثبت شده توسط شما به آنچه که چشم انسان می بیند نزدیک تر باشد، پس بد نیست چند شات از چند زاویه خاص در طی عکاسی خود بگیرید.

جا گیری کنید و منتظر موقعیت مناسب باشید تا در بهترین تایم و موقعیت از سوژه خود عکاسی کنید، صبر دوست همیشگی یک عکاس باتجربه است، پس صبر کردن را در دستور کار خود قرار دهید.

برای عکاسی در بهترین حالت می توانید از حالت برست مد و یا عکاسی با محوریت اپرچر ثابت استفاده کنید، تا در صورتی که سرعت ورزشکاران زیاد بود عکس شما تار نشود و به واسطه اپرچر مناسب عکس های ثبت شده توسط شما از شارپنس مناسبی بر خوردار باشند.

نکته نهایی این هست که پس از تایید تست شات ها و پیدا کردن تنظیمات مناسب، تعداد دفعات باز بینی عکس حین انجام پروژه را کاهش دهید، و در صورتی این کار را بکنید که از نتیجه حاصل شده نگران هستید، چرا که عکاسی ورزشی به شدت جریان متغیر و زنده ای دارد، و این خصوصیت اهمیت توجه شما به شکار لحظات را بیشتر می کند.

با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما آشنا شوید، پس سایت و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید تا همیشه پیکسمر را در کنار خود داشته باشید.

البته ما باز هم منتظر عکس های زیبا و خاص شما در عرصه های ورزشی هستیم.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ ۱۸:۲۴:۰۵ ب ظ