وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

زوایای مناسب برای عکاسی از مواد غذایی

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۱ ۱۵:۰۳:۳۵ ب ظ

در مقاله امروز به دنبال توضیح زوایای مناسب برای عکاسی از مواد غذایی هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی و جذابیت هر چه تمام تر، مواد غذایی را برای همگان دلپذیر کنید.

food photography

برای انتخاب لنز خود باید به سبک عکاسی و سوژه های خود دقت کنید، به طور مثال لنز 50 محدوده بزرگ تری از میز و یا ست آپ چینش شده شما را نشان می دهد، این یعنی کار شما برای ثبت عکس های مینی مال و کلوز آپ از مواد غذایی بسته می شود، پس هم باید به سوژه نزدیک تر شوید و هم مساحت بیشتری را برای عکاسی آماده کنید، اما لنزی مانند لنز 80 و به بالا می تواند، دست شما را برای ثبت عکس های اشتها بر انگیز تر باز تر کند، اما به فضایی هم که در آن مشغول عکاسی هستید، دقت کنید تا هم نور کافی باشد و هم توانایی مانور شما در تنظیم زوایای عکاسی محدود نشود.

food photography

از متداول ترین زاویه عکاسی از مواد غذایی، زاویه 30 و 45 درجه در محدوده 3/4 سوژه می باشد، دلیل جذابیت این حالت دیده متداول ما نسبت به ظرف غذا می باشد، با اینکار می توانید هم از کناره ها و هم از درون ظروف دیدی مناسب به مخاطبان از ست آپ خود بدهید، اگر محتوای غذایی خود را می خواهید بیشتر نشان دهید، با زاویه 45 درجه عکاسی خود را انجام دهید، با اینکار حتی از کاسه سالاد هم می توانید، تصاویری کامل ثبت کنید.

زاویه پر کاربرد بعدی زاویه 90 درجه است، که از روی میز گرفته می شود، این سبک از عکاسی غذایی به لطف عکس های اینستاگرامی بسیار محبوب گشته، با این زاویه شما می توانید، تک تک اجزا و محتویات را به تصویر بکشید و می توانید خلاقیت چینش مواد را هم به تصاویر خود بیش از پیش اضافه کنید، این زاویه مناسب ترین حالت عکاسی غذایی با استفاده از گوشی تلفن همراه است، چرا کا لنز های واید موجود در موبایل ها وسعت بیشتری از محیط را در اختیار شما می گذارد.

food photography

زاویه دیگری که به دفعات در تبلیغات می بینیم، زاویه تماماً مستقیم با مواد غذایی است، این زاویه بیشتر برای مواد غذایی استفاده می شود، که ارتفاع آن ها زیاد است، مانند همبرگر ها یا اسموتی ها، حال برای ایجاد بزرگ نمایی کاملاً طبیعی در آنها می توانید، زاویه خود نسبت به سوژه را کمی از راستای خط افق پایین تر بیاورید، با این روش شما مواد غذایی را بیش از پیش در چشم بینندگان کنید.

در نهایت زوایا و تکنیک های بسیاری در این دسته از عکاسی وجود دارد، مانند عکاسی زوایه دار و یا عکاسی ماکرو، اما نکته ای که وجود دارد، تسلط شما بر زوایا است، پس سه زاویه اصلی گفته شده را فرا بگیرید و بر آنها مسلط شوید، مابقی را بسپارید به خلاقیت خود در لحظه.

ممنون ما را برای باری دیگر همراهی کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۱ ۱۴:۴۱:۱۲ ب ظ