وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نحوه بر خورد با کارفرما در حین انجام پروژه

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۶ ۱۶:۲۹:۰۸ ب ظ

خوب حالا نوبت نحوه برخورد با مشتری ها در حین انجام پروژه است، که خود مسئله ای حیاتی در رضایت مشتری است، پس با ما همراه باشید، تا بتوانید به درستی با آنها ارتباط بگیرید.

camera man

سعی کنید، حداقل یک ربع قبل از شروع پروژه در محل انجام پروژه حاضر شوید، تا هم بر روی شرایط کاری نظارت کنید و هم محل را برای انجام پروژه سر فرصت و خارج از عجله آماده کنید. 

پس از احوال پرسی و صحبت دوستانه اندکی قبل از انجام پروژه با کارفرما داشتید، دوباره انتظارات و درخواست های کارفرما را جویا شوید، تا بدین طریق ذهن خود را با ذهن مشتری یکی کنید. 

از کارفرما درخواست کنید، تا در صورت امکان خود یا نماینده خود در محل و حین انجام پروژه حضور داشته باشد، سپس بعد از ثبت تعدادی از عکس های خود، عکس ها را به کارفرما نشون دهید، تا هم نظر آنها را جویا شوید و هم بتوانید چک کنید، که کار شما مورد قبول مشتری هست یا نه، با این روش مطمئن می شوید که کارفرما پس از انجام پروژه و تحویل پروژه رضایت کافی را از نتایج خواهد داشت، از طرفی مطمئن می شوید، کارفرما از شما گله مند نخواهد بود و هر تغییری در پروژه را نمی تواند بر حساب کیفیت کار شما بگذارد. 

در انتهای روز عکس ها را به کارفرما نشان دهید، تا در جریان کلیه پروژه قرار گیرد، سپس برای آنها توضیح دهید، که چه تعداد عکسی از چه سوژه هایی گرفته اید، تا بتوانید مطمئن شوید، تمامی موارد پروژه را انجام داده اید، اگر پروژه طول کشید و مدت زمان آن از حالت معمول خارج شد، کار خود را ادامه دهید و پس از اتمام پروژه موضوع را مطرح کنید، تا هم توضیح دهید، برای انجام هر چه بهتر پروژه کار طول کشیده و هم اتمسفر اطراف خود را برای انجام هر چه سریع تر پروژه پر فشار و سنگین نکنید. 

حال وقت دلگرمی دادن به مشتری در رابطه با ادیت و نتیجه نهایی پروژه است، اما فراموش نکنید، هر آنچه می گویید، می تواند بر ضد شما استفاده شود، پس تماماً بر اساس واقعیت و توان خود در این رابطه صحبت کنید، تا موجب ایجاد انتظار بیش از حد و دلخوری نشوید، به عنوان سخن پایانی باید گفت، خود را به عنوان یک همکار و دوست دلسوز نشان دهید و فکر کنید برای خود و شرکت خود انجام وظیفه می کنید، تا بتوانید هم ارتباط پایدار و مناسبی با کارفرما بگیرید و هم دلسوزانه برای پروژه ها انرژی بگذارید. 

ممنون که با قسمتی دیگر از مجموعه مقالات ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های ما، صفحه و سایت پیکسمر را دنبال کنید. 

 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۷:۰۲:۰۱ ب ظ