وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

برخورد اول با مشتری

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۵ ۱۳:۴۳:۵۲ ب ظ

امروز به دنبال گفتگویی دوستانه هستیم، با شما عکاسان و فیلمبرداران، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید از تجربیات متعدد ما در پروژه های گوناگون بهره ببرید.

camera man

خوب برای شروع مبحث بهتر است، نحوه صحبت کردن با مشتری ها مطرح است، شما برای گرفتن پروژه و انجام آن نیاز به صحبت حضوری و یا تلفنی با مشتری های خود دارید، بهتره از شماره ای متفاوت برای اینکار استفاده کنید، اگه آتلیه یا شرکت عکاسی هستید، پروفایل خودتان را متناسب با کارتان انتخاب کنید، یعنی به جای عکس های شخصی و دسته جمعی متعارف در صفحات مجازی، لوگو یا نشان مجموعه خود را قرار دهید، بیو صفحات مجازی را مطابق با فعالیت های خودتان بنویسید.

حال که ویترین را مطابق حرفه خود کردید، باید بتوانید با صبر و حوصله با مراجعین صحبت کنید، بزرگترین تجربه حرفه ای خودم در این مدت زمان این بود، که مشتری ها یا افرادی که با شنا تماس می گیرند، برای راحت تر شدن کار تولید محتوا با شما تماس گرفته اند، یا برای انجام حرفه ای پروژه ها نیاز به شما پیدا کردن، پس قرار نیست مشتری ها را با توضیحات فنی و حرفه ای خسته کنید، تازه صحبت های حرفه ای و کاری طولانی ممکن است، مشتری های شما را فراری دهد، پس برای اینکه بتوانید، آنها را نگه دارید، مواظب تایم و حس و حالشان در جلسات باشید.

camera man

روانشناس باشید، اول از همه حس و حال خوب را تقدیم مشتری ها کنید، جملاتی مانند:

ممنون که ما را انتخاب کردید، یا باعث افتخاره که بتوانیم برایتان مفید باشیم، تیپ شخصیتی هر کس متفاوت است، اما تمامی افراد فرم و تیپ یکسانی را با همکاران خود دارند، مثلاً نحوه برخورد افراد بازاری معمولاً به یک شکل است، همانطور که برخورد و انتظارات پزشکان و آرایشگران با عکاس ها معمولاً به یک شکل ثابت است، پس اول از همه باید متوجه شوید، با چه کسی از چه قشری صحبت می کنید، حال که تا حدودی با فرد و کسب و کار آن آشنا شدید، می توانید مسائل کاری را شروع کنید، اول از همه نیاز فرد را متوجه شوید، یعنی ازش بپرسید، این محتوا را برای چه هدفی نیاز دارید، اهداف هر پروژه می توامد متفاوت باشد، این خود دلیلی بر این امر است، که هر محتوایی برای هر جایی و مقصودی جایز نیست.

حال که نیاز مشتری را متوجه شدید، نوبت به شرایط و احتیاجات شما برای انجام پروژه می رسد، که در مقاله بعدی می توانید، مطالعه کنید.

ممنون که با ما همراه بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۲ ۱۳:۳۰:۴۳ ب ظ