وبلاگامروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.
پیکسمردر این مقاله قصد دارد تا به معرفی جشنواره های عکاسی در سرتاسر دنیا بپردازد.
پیکسمرقصد دارد در ادامه سری مقالات حوزه اخبار، به بررسی 9 دوربین برتر بدون آینه که به صورت پکیج بوده و کابر پسند هستند بپردازد.
شاید بارها شده باشد که حرکت ابر ها و یا گل دادن گیاهان را به صورت تایم لپس تماشا کرده باشید، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید به راحتی تایم لپس های زیبا بگیرید.


بهترین نرم افزار های تولید استیکر
در ادامه مقاله دیروز به دنبال معرفی تعدادی دیگر از نرم‌افزار های تولید استیکر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید بهترین نرم‌افزار را انتخاب کنید.
در این مطلب قصد داریم انواع چینش نور را به شما آموزش دهیم .
در ادامه مقاله قبل قصد داریم، تا در رابطه با ادامه لیست بلند بالای نرم‌افزار های عکاسی با موبایل در خدمتتون باشیم، پس با پیکسمر همراه باشید.
در این مطلب قصد داریم به شما چگونگی چینش نور را آموزش دهیم


آیا تا به حال در رابطه با راه های کنترل لرزش دوربین به صورت فیزیکی مطلبی خوانده اید؟ اگر نه با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، به راحتی فیلم هایی با کمترین میزان
نکات روانشناسی در پیدا کردن سوژه مناسب برای مصاحبه بسیار است، اما با پیکسمر همراه باشید تا گزیده ای از این نکات را برایتان توضیح دهیم.
پیکسمر در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه ظاهر سازی فیلم های ضبط شده توسط دوربین در یک اتاق تاریک بپردازد.
امروز به دنبال توضیح مختصری در رابطه با استابلایزر هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید و شرایط خرید آن را بدانید.
آیا در ساخت فیلم های خود با مشکل مواجه هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، پیکسمر به شما می گوید که مرحله اول داشتن یک ذهن باز و خلاق است.

توضیحی در رابطه با نور خشن و نرم

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۵-۱۶ ۱۲:۳۶:۰۱ ب ظ

نور خشن یا نور نرم مسئله این است، با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید بهترین نور را برای پرتره خود تهیه کنید.

Light

نور خشن بیشتر برای عکاسی از مرد ها و ورزشکاران استفاده می شود، نور خشن برای ثبت عکس های سیاه و سفید با توجه به اهمیت کنتراست شاخصه ای جذاب برای ثبت عکسی محکم است، نور خشن برای پوشاندن جزئیات ناخوش آیند مانند لک و پیس ها، چین و چروک و یا حتی گودی های چهره ها به هیچ وجه مناسب نیست.

منبع نور سافت یا نرم به نوری می گویند که، به تمامی نقاطی که در محدوده تابش قرار دارند، نوری ثابت و استاندارد می تاباند، به نحوی که سایه ها و نقاط نورانی تصویر حالتی فید تر و ملایم تر به خود بگیرد، اما در عین حال تمامی آنها به درستی مشاهده شود، تصاویر ثبت شده در ساعت طلایی روز نمونه‌ای از عکاسی در نور سافت است.

Light

عوامل زیادی در خشن شدن نور تاثیرگذار اند، ابعاد منبع اولیه، فاصله و تراکم نوری که به جسم تابیده می شود، همگی بر روی خشن بودن یا نبودن نور مورد استفاده شما تاثیر گذار است، به طور مثال یک چراغ ۱۰۰ وات به خودی خود منبعی خشن برای تولید نور است، اما با قرار دادن یک چتر و یا سافت باکس می توان، نور آن را به واسطه افزایش اندازه منبع و کاهش تراکم نوری نوری در نهایت نرم و سافت ایجاد کرد.

Light

انتخاب نور نرم و خشن کاملا سلیقه ای می باشد، اما هر یک اگر به درستی استفاده شود، می تواند تاثیری چند برابری بگذارد، به نحوی که در عکس های دراماتیک نور خشن به عنوان وزنه ای خلاف مفهوم کلی می تواند، عمق داستان پشت عکس شما را بیشتر کند، توانایی استفاده خود در هر دو نوع نور را افزایش دهید، چرا که نور در عکاسی از مواد اولیه پخت یک عکس مناسب است، پس توانایی شما در کار کردن با هر یک تاثیری بسیار بیشتری را در خروجی عکاسی شما دارد.

ممنون که با ما مثل همیشه همراه بودید، برای کسب اطلاعات بیشتر و با خبر شدن از جدیدترین اخبار ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید.

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۵-۱۶ ۱۲:۱۳:۰۱ ب ظ