وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

توضیح نکات عکاسی با نور نئون

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۴۵:۲۲ ب ظ

امروز به دنبال توضیح نکات عکاسی از نور نئون را داریم، پس اگر به دنبال عکاسی با این نور های رنگی و جذاب. را دارید، این مقاله را از دست ندهید.

neon

مهم ترین ابزار شما در این سبک از عکاسی لنز واید می باشد، هر چه لنز شما واید تر باشد، نور بیشتری وارد دوربین می شود، این در حالی است که با پایین تر آمدن درجه کانونی لنز شما، تصاویر بک گراند بلور می شود.

از بالا بردن ایزو نترسید، برای بدست آوردن تصاویر شارپ تر ایزوی خود را بالا ببرید، اما دقت کنید تا با افزایش ایزو کیفیت تصاویرتان بیش از حد پایین نیاید.

از حضور مدل ها در کنار عکس های خود برای افزایش جذابیت افکت های نوری حاصل از نئون استفاده کنید. استفاده از عینک برای مدل ها می تواند، افکت های نوری را برای جذاب تر شدن پرتره شما فراهم کند.

تا فوت و فن عکاسی از نئون دستتان آید، زمانی طولانی و تست شات های فراوان نیاز دارد، پس برای افزایش فوکوس خود در حین عکاسی حتماً در فضایی خلوت و آرام این کار را شروع کنید.

وایت بالانس تصاویر خود را دستی تنظیم کنید، اگر امکانش وجود داشت گرمای تصاویر را به واسطه آپشن کلوین متناسب با تصویر و رنگ هایتان تغییر دهید.

فرمت RAW به عنوان فرمت پایه عکاسی شما باید باشد، چرا که تمامی موارد مورد نیاز درون پردازش گر های تصویری را می توانید، بر روی آنها اعمال کنید.

neon

با افزایش مدت زمان باز بودن شاتر خود یا اصطلاحاً عکاسی لانگ اکسپوژر در این زمینه می توانید، رنگ و لعاب عکاسی خود را نورانی تر و سورئال تر از همیشه ثبت کنید، البته که حالت محو و کش دار اجسام متحرک نیز جذابیت تصویرتان را دو چندان می کند.

تاریکی شب بهترین موقعیت را برای شما در این سبک از عکاسی فراهم می کند، پس برای ثبت هر چه بهتر این دسته از عکس ها، خود را برای عکاسی در شب آماده کنید، خلاقیت خود را وارد بازی کرده و زوایای خود را تغییر دهید، با قطرات آب بازی کنید، آتش روشن کنید، دست شما توسط ذهن شما بسته است، پس ذهن خود را باز کنید و با تمرکزی مناسب کار خود را تبدیل به منبع آرامش کنید.

ممنون که با مقاله ای دیگر از پیکسمر همراه ما بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۰ ۱۶:۳۶:۳۳ ب ظ