وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

نکات عکاسی Still life قسمت ۲

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۳۶:۲۴ ب ظ

در ادامه مقاله Still life photography با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید نحوه عکاسی درست آن را فرا بگیرید.

Still life

خوب برای چینش نور و عکاسی در این سبک راه های زیادی وجود دارد، اما یکی از ساده ترین های آن عکاسی با استفاده از نور طبیعی خورشید است، برای این کار شما نیاز به یک پنجره و رفلکتور دارید، حال می توانید حتی با استفاده یک گوشی تلفن همراه شروع به عکاسی کنید، رفلکتور را مقابل منبع نوری خود، که در این مبحث معمولاً پنجره می باشد، قرار دهید.

حالت بعدی استفاده از فلش دوربین است، شما می توانید، با استفاده از یک کاغذ روغنی نور را دیفیوز کنید، و این منبع را بر روی سوژه از بالا بتابانید، سپس با استفاده از رفلکتور که در کنار دوربین به سمت سوژه نور را باز تاب کنید، حال می توانید به درستی از کناره ها و بالای سوژه عکاسی کنید.

still life

البته که می توانید از نور فلاش هم استفاده کنید، منبع نوری را در فاصله مناسب قرار دهید، به طور مثال این فاصله برای فلش گان ۲ متر می باشد، در این حالت می توانید مانند پنجره با نور تابیده شده برخورد کنید.

در این بین تکنیک های زیادی را برای بهتر کردن تصاویر خود می توانید داشته باشید، به عنوان مثال فوکوس لایه ای یا Photo staking از روش های متداول این سبک از عکاسی است، با این روش شما می توانید فوکوس حداکثری را بر روی تک تک اجزا داشته باشید، برای تولید تصاویر باجزئیات بیشتر و افزایش وضوح تصاویر می توانید، از این روش استفاده کنید، حال برای انجام این روش شما نیاز به چندین عکس با نقطه فوکوس متفاوت دارید، که در ثبت آن هیچ تغییری دوربین یا اجزا تصویر ایجاد نشده باشد، جز فوکوس های متفاوت دوربین تا بتوانید عکس ها را در برنامه فتوشاپ بر روی هم منطبق کنید. 

حال شما نیاز به پردازش عکس های خود دارید، که لایت روم و فتوشاپ بهترین گزینه برلی انجام این امر است، از این جا به بعد فقط مهارت شما و خلاقیتتان است، که موجب تغییرات چشم گیر بر روی عکس ها می شود. 

ممنون که ما را با مقاله ای دیگر از پیکسمر همراهی کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های ما، سایت و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید. 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۱۸ ۱۴:۲۴:۴۶ ب ظ