وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

رنگی یا سیاه سفید؟

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۷:۳۲:۳۷ ب ظ

امروز قصد داریم، اولویت بندی خود را برای عکاسی بین دو سبک رنگی و سیاه و سفید مشخص کنیم، پس با پیکسمر همراه باشید، تا بتوانید به درستی تم رنگی خود را انتخاب کنید.

Black and White

در وحله اول باید سه چیز را مشخص کنید، عکس ها را برای چه کاری نیاز دارید، تصاویرتان پیچیده می باشد یا ساده، حس و حال سوژه یا قاب شما به چه شکل است.

خوب حال که این مسائل مشخص شدند، باید نقاط قوت عکس را بیابید، در بیشتر عکس های تبلیغاتی، حیوانات رنگارنگ مانند پرندگان، گیاهان یا حتی تصاویر خبری، رنگ ها یکی از نقاط قوت تصاویر می باشد، پس حفظ رنگ و لعاب تصاویر حیاتی می باشد.

Black and White

اما تصاویر پرتره، مدلینگ، پروفایلی، حیات وحش و خیابانی از جمله دسته هایی از عکاسی می باشند، که تصاویر شما هم می تواند رنگی و هم می تواند سیاه و سفید شوند، اما مسئله مهم در انتخاب حالت رنگ عکس ها، قاب بندی هر عکس می باشد، حس و حال عکس های سیاه و سفید برای داستان سرایی، مفهوم و تاکید بر روی خصوصیات و جزئیات گزینه ای بسیار مناسب می باشد، اما تصاویر رنگی، مانند کالبدی رنگی برای روح اصلی تصاویر است، در بسیاری از عکس ها حضور رنگ ها هستند، که روح تصویر را زنده و پر معنی می کند، رنگ ها برای بینندگان جذاب است، اما همانطور که حجم فایل های رنگی از سیاه و سفید بیشتر است، همانطور هم پیچیدگی پردازش تصویر را در ذهن بینندگان بیشتر می کند، پس برای انتخاب حالت رنگی یا سیاه و سفید بودن عکس ها، به پیچیدگی تصاویر دقت کنید، به همین دلیل است که عکاسی سیاه و سفید بیشتر در سبک مینی مال خود نمایی می کند.

Black and White

بافت یا تکستچر در عکس های سیاه و سفید همانند تصاویر مونوکروم بیش تر از تصاویر رنگی خودشان را نشان می دهند، در عین حال اشکال و شیپ های مختلف را با وضوح و کیفیت بهتری نمایان نی کند، پس برای بهتر نمایش دادن اشکال و خطوط عکاسی سیاه و سفید بهترین انتخاب برای شما می باشد. 

قسمت اول این مقاله به پایان رسید، ممنون که ما را همراهی کردید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت ما را دنبال کنید. 

 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۵:۱۸:۰۷ ب ظ