وبلاگدرود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
بررسی میکروفون 500blink از شرکت سارامونیک.
با ما همراه باشید، تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.
به سایت پیکسمر خوش آمدید، در ادامه این پست با نحوه ثبت نام در سایت پیکسمر آشنا می شوید، پس با ما همراه باشید.
جشنواره های فیلم هر ساله در سراسر دنیا برگزار میشود. این جشنواره ها فرصت خوبی برای هنرمندان و فیلم برداران است تا بتوانند آثار خود را به نمایش همگان بگذارند.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
ادامه معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، در این مجموعه مقالات به دنبال معرفی اساتیر معروف عکاسی خیابانی هستیم.
درود بر دوستان پیکسمری عزیز در خدمت شما هستیم، با مقاله ای دیگر از معرفی نرم افزار های مرتبت با هنر عکاسی.
درود بر دوستان عزیز پیکسمری، امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی عکاسی با آیینه هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید.


معرفی عکاسان خیابانی برتر تاریخ
امروز به دنبال معرفی چندین نرم افزار تدوین برای گوشی های تلفن همراه هستیم، پس با ما همراه باشید، تا مدت زمان تدوین های خود را کاهش دهید.
امروز به دنبال توضیح شاخص های مهم، برای خرید کیف دوربین هستیم، پس با پیکسمر همراه باشید تا بتوانید، مناسب ترین کیف را برای دوربین و تجهیزات خود انتخاب کنید.
امروز به دنبال معرفی تعدادی از نرم‌افزار های مناسب برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای هستیم، که تعدادی از کار های آنها را به گوشی موبایل انتقال می دهد و کار شما
امروز معرفی برنامه های کاربردی برای عکاسان و فیلمبرداران را در پیکسمر ادامه خواهیم داد، پس اگه به دنبال استفاده از نرم‌افزار های تلفن های همراه هستید.

عکاسی از کلون ها

آخرین ویرایش در ۱۳۹۹-۰۸-۲۸ ۱۲:۳۸:۲۱ ب ظ

در مقاله امروز به دنبال توضیح و آموزش چگونگی ثبت عکس های ادغام شده هستیم، که در آن سوژه بار ها در یک فریم حضور دارد، پس با پیکسمر همراه باشید، تا این تکنیک جذاب را از دست ندهید.

clone photography

برای اینکار از هر لنز و دوربینی می توانید استفاده کنید، انتخاب تمامی این موارد، وابسته به هدف عکاسی و سوژه شما دارد، اما وجود سه پایه یا تری پاد تماماً الزامی است، چرا که فریم در این مجموعه از عکس ها کاملاً ثابت است، اما وجود اینتروالومتر یا شاتر ریموت می تواند، شما را از بسیاری از دردسر ها رها کند، با وجود ریموت از ثابت ماندن فریم و تنظیمات خود می توانید مطمئن شوید.

قبل از شروع عکاسی خود از داستان پشت عکس خود مطمئن شوید، چرا که نکته قوت این سبک از عکاسی ها در تعریف داستانی از سوژه و فضای اطراف آن است، نقاطی را که دوست دارید مدل در آن حضور داشته باشد، را با استفاده از لایو ویو دوربین خود پیدا کرده و برای مدل خود با جسمی طبیعی مانند سنگ نشانه گذاری کنید، اکت ها و پوز های مد نظر خود را از قبل با مدل هماهنگ کنید، حال دقت کنید تا فرمت عکس ها را به صورت RAW ذخیره شود، تا در فوتوشاپ دست شما باز تر باشد و نتیجه نهایی باب دلتان شود.

دقت کنید، تا در حین عکاسی برای کار خود تمام عکس های مورد نیاز خود را در مدت زمانی کوتاه تهیه کنید، تا حالت نور دهی و روشنایی تصاویرتان، اگر در فضای باز هستید، تغییری نکند، که برایتان در فوتوشاپ دردسر آفرین شود.

clone photography

آموزش نحوه ادیت عکس ها در فوتوشاپ را در مقالات آینده به صورت کامل منتشر خواهیم کرد، اما برای اون دسته از دوستان که حوصله کار در فضای فوتوشاپ را ندارند، چندین نرم‌افزار برای گوشی های هوشمند وجود دارد، که دردسر های شما را به حداقل می رساند.

Clone Camera Pro

بهترین و خاص ترین این نرم‌افزار ها می باشد، با استفاده از این برنامه می توانید، هم تعداد زیادی از عکس ها را بر روی هم منطبق و هم می توانید، آنها را هر آنطور که می طلبید، پردازش کنید.

ممنون که در این مقاله هم مهمان ما بودید، برای اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه های مهم ما، صفحه اینستاگرام و سایت پیکسمر را دنبال کنید. 


در دسته بندی : - عکاسی

انتشار داده شده توسط در تاریخ ۱۳۹۹-۰۸-۲۵ ۱۵:۳۷:۱۴ ب ظ